جزئیات سهمیه کارت سوخت های جدید و المثنی

به گزارش وبلاگ پاییز، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: سهمیه کارت های سوخت مفقودی، در کارت سوخت المثنی حفظ می شود.

جزئیات سهمیه کارت سوخت های جدید و المثنی

به گزارش وبلاگ پاییز، مهر به نقل از صدا و سیما نوشت: فاطمه کاهی درباره افرادی که کارت سوخت خود را گم کرده اند و درخواست کارت المثنی دارند، گفت: سهمیه کارت سوخت این دسته از افراد در صورتی که هنگام مفقودی مورد سوءاستفاده قرار نگرفته باشد حفظ می شود.

وی درباره صدور کارت های سوخت جدید نیز گفت: افرادی که کارت سوخت ندارند می توانند نسبت به دریافت آن اقدام کنند و از زمانی که کارت برای فرد صادر شود سهمیه سوخت نیز به آن تعلق می گیرد.

مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با بیان اینکه هر زمان که کارت سوخت صادر شود، سهمیه سوخت همان ماه در کارت سوخت لحاظ خواهد شد، گفت: حتی اگر در آخرین روز یک ماه کارت سوخت متقاضی صادر شود، سهمیه کامل آن ماه در کارت سوخت لحاظ می شود، بنابراین تمامی کارت های جدید صادر شده دست کم سهمیه یک ماه را در خود ذخیره دارند.

وی با بیان اینکه ملاک محاسبه سهمیه سوخت کارت های جدید، تاریخ صدور آن است نه زمان درخواست متقاضی گفت: به طور مثال اگر فردی در بهمن ماه درخواست کارت سوخت بدهد و در اسفند ماه کارت برای وی صادر شود، سهمیه سوخت آن شخص از زمان صدور کارت یعنی اسفندماه شارژ می شود.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی افزود: حداکثر زمان صدور کارت سوخت از هنگام تقاضا ده روز است، اما ممکن است فرآیند تحویل به پست و ارسال آن طولانی تر شود.

کاهی درباره صدور کارت های سوخت المثنی نیز با یادآوری این نکته که لازم است افراد در نگهداری کارت سوخت خود دقت کافی را داشته باشند، شرح داد: اگر به هر دلیلی مالک خودرو تقاضای کارت سوخت المثنی داشته باشد، کارت برای آن فرد صادر می شود و این مسئله هیچ محدودیتی ندارد.

طبق اعلام سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، صدور کارت سوخت هوشمند المثنی فقط از طریق دفاتر پلیس+10 مقدور است، زیرا افراد سودجو با هدف دستیابی به اطلاعات شخصی و کارت بانکی و کلاهبرداری از هموطنان و سوءاستفاده های احتمالی اقدام به ایجاد سایت های غیرمجاز کرده اند؛ بنابراین کسانی که کارت سوخت ندارند و تا به امروز نیز درخواست صدور کارت سوخت نکرده اند، می توانند خود یا وکیل قانونی شان با در دست داشتن مدارک هویتی مالک خودرو و وسیله نقلیه به مراکز پلیس + 10 مراجعه کنند.

کاهی با بیان اینکه حذف رمز کارت سوخت نیز در نواحی شرکت ملی پخش قابل انجام است گفت: متقاضیان در صورتی که در این باره سوال داشته باشند، می توانند به پورتال این شرکت با آدرس WWW.NIOPDC.IR مراجعه یا با شماره پاسخگویی 09627 تماس بگیرند.

منبع: همشهری آنلاین

به "جزئیات سهمیه کارت سوخت های جدید و المثنی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات سهمیه کارت سوخت های جدید و المثنی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید