استقلال در هفته اول نتیجه خوبی گرفت، تمرکز کادرفنی روی فولاد باشد

به گزارش وبلاگ پاییز، شاهرخ بیانی در مصاحبه با خبرنگاران و در مورد پیروزی آبی پوشان برابر مس رفسنجان گفت: استقلال با بازیکنان فصل پیش خود توانست به اولین برد دست یابد. آنها در چهار سال گذشته در هفته اول بردی را کسب نمی کردند و در خاتمه فصل، حسرت همین امتیازات از دست رفته را می خوردند. اما خوشبختانه با اینکه آبی پوشان نتوانستند از بازیکنان جدید خود استفاده کنند با همان نفرات قبلی یک برد خوب را به دست آوردند.

استقلال در هفته اول نتیجه خوبی گرفت، تمرکز کادرفنی روی فولاد باشد

بیانی شرح داد: متأسفانه وینفرد شفر که ادعا می کرد استقلال را دوست دارد در این چند روز آنقدر کارشکنی کرد که آبی پوشان نتوانستند به دلیل باز نشدن پنجره نقل و انتقالاتشان از بازیکنان جدید استفاده کند. او در آخرین لحظات هم اجازه نداد تأییدیه پرداختی اش به فیفا برسد و استقلال نتوانست با توجه به تعطیلی دو روزه فیفا مجوز حضور بازیکنانش را بگیرد اما آبی پوشان توانستند با همان نفرات سال گذشته و هماهنگی نسبی به یک برد خوب دست پیدا کنند.

وی در ادامه گفت: استقلال باید به فکر دیدار برابر فولاد خوزستان باشد. تیمی که در هفته اول توانست یک امتیاز کسب کند و به طور حتم به دنبال آن است که در خانه خودش سه امتیاز را از آن خود کند. البته با باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی و مجوز بازی کردن نفرات جدید فکری هم می تواند با آرامش بیشتری به ترکیب اصلی دست پیدا کند. اعتقاد دارم می توانیم در هفته دوم شاهد یک بازی زیبا از استقلال و فولاد باشیم.

کاپیتان سابق استقلال در پاسخ به این سوال که کدام بازیکن آبی پوشان عملکرد بهتری در زمین داشت؟ گفت: با توجه به اینکه هفته اول بود و هنوز تیم ها به آمادگی کامل نرسیده اند، همه بازیکنان استقلال خوب بودند اما من بازی میلیچ را بیشتر از سایرین پسندیدم. او بسیار ساده و روان بازی کرد و توانست یک عملکرد قابل قبولی داشته باشد.

بیانی در خاتمه گفت: به خاطر دیدار محبت آمیز تیم ملی، لیگ دوباره 15 روز تعطیل شد. مسابقاتی که هنوز شروع نشده، دوباره تعطیل شد اما این اتفاق می تواند برای استقلال بسیار مفید باشد. هرچند که سه بازیکن این تیم قرار است در اردوی تیم ملی حضور داشته باشند اما حالا فکری با خیالی آسوده و بودن تمام بازیکنانش در دیدار بعد می تواند بهترین ترکیب را برای دیدارهای آینده در نظر بگیرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "استقلال در هفته اول نتیجه خوبی گرفت، تمرکز کادرفنی روی فولاد باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال در هفته اول نتیجه خوبی گرفت، تمرکز کادرفنی روی فولاد باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید