قرن چهارده و جهش بی سابقه سرمایه گذاری در شهرکهای صنعتی قزوین

به گزارش وبلاگ پاییز، مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: در یکماه اول سالجاری بیش از 22 درصد از برنامه عملیاتی سال 1400 مربوط به واگذاری اراضی صنعتی، کارگاهی و صنفی در شهرکها و نواحی صنعتی استان به متقاضیان سرمایه گذاری تحقق پیدا نموده است.

قرن چهارده و جهش بی سابقه سرمایه گذاری در شهرکهای صنعتی قزوین

به گزارش وبلاگ پاییز قزوین، حمیدرضا خانپور مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین با اعلام این مطلب اضافه کرد: در یکماه اول سالجاری، با جذب46متقاضی سرمایه گذاری به میزان 41 هکتار زمین صنعتی در شهرکها و نواحی صنعتی واگذار شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد پنج برابری داشته که نشان از رونق فراوری و اشتیاق بخش خصوصی علیرغم شدت تحریم های ظالمانه برای سرمایه گذاری در سال فراوری، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها در استان صنعتی قزوین دارند.

وی توضیح داد: شهرکهای صنعتی لیا، خرمدشت، حکیمیه، کاسپین، قزوین(کوهین) و ناحیه صنعتی طارم به ترتیب میزان بیشترین جذب سرمایه گذار و میزان مساحت واگذاری صنعتی را در مدت مذکور داشته اند.

خانپور میزان سرمایه گذاری این قراردادها را بیش از 14 هزار میلیارد ریال عنوان نموده که با راه اندازی کلیه این طرحهای صنعتی زمینه اشتغال 18 هزار نفر فراهم خواهد شد.

رئیس هئیت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان در ادامه گفت: در راستای تحقق شعار سال فراوری، پشتیبانی ها، موانع زدایی ها مجموعه شرکت شهرکهای صنعتی همانند سال گذشته که به شعار جهش فراوری جامه عمل پوشانده و جذب دوبرابری سرمایه گذار نسبت به سالهای مشابه داشتیم در سال جدید هم اولویت را بر توسعه شهرکهای تقاضامحور و تکمیل زیرساخت های سرمایه گذاری و برطرف موانع فراوری و حمایت حداکثری از صنایع کوچک ادامه خواهیم داد.

خانپور این قول را داده در کمترین زمان در راستای تسهیل گری و کم کردن بروکراسی اداری در برداشتن موانع پیش روی فراوری کنندگان و صنعتگران و کوشش مضاعف همکاران این مجموعه با همت بالا تمامی امکانات را برای متقاضیان سرمایه گذاری فراهم کنیم.

منبع: جام جم آنلاین

به "قرن چهارده و جهش بی سابقه سرمایه گذاری در شهرکهای صنعتی قزوین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرن چهارده و جهش بی سابقه سرمایه گذاری در شهرکهای صنعتی قزوین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید